باشگاه خبرنگاران/رئیس هیات دو ومیدانی سیستان و بلوچستان گفت: عبدالرحیم درزاده غزل تیزپای این استان در رقابت‌های جایزه بزرگ آسیا موفق به کسب عنوان چهارمی در دوی ۸۰۰ متر شد.
ایرج رستم زهی اظهار داشت: سه دونده از جمهوری اسلامی ایران در این دوره از رقابت‌های آسیایی شرکت کردند که درزاده نماینده سیستان و بلوچستان در ماده ۸۰۰ متر به مصاف حریفان خود رفت.
وی با اشاره به اجرای طرح استعدادیابی در سیستان و بلوچستان گفت: با اجرای طرح استعداد یابی ضمن برتر شدن استان در کشور استعداد‌های خوبی در حوزه دو ومیدانی کشف شد به طوریکه عبدالرحیم درزاده، امید امیریان و محمد داداله زهی که در رقابت‌های قهرمانی کشور و لیگ امید جزو برترین‌های کشور شدند نمونه بارز این استعداد‌ها بحساب می‌آیند.
رئیس هیات دو ومیدانی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: هم اینک افزون بر ۲ هزار ورزشکار استان به طور سازمان یافته در رشته دو ومیدانی فعالیت می‌کنند.
افزون بر ۴۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود ۵۰ هیات استانی و ۵۰۰ هیات شهرستانی هم اینک در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c