ایرنا/مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: در راستای اجرای طرح تشدید برخورد با عوامل غیرمجاز تفکیک پسماند مراکز غیرمجاز با حکم قضایی پلمب می شوند.
علیرضا اصغری افزود: در اجرای این طرح با عوامل غیرمجاز جمع آوری پسماند خشک و ضایعات و خودروهای غیرمجاز جمع آوری این پسماندها و ضایعات برخورد می‌شود.
وی با اشاره به مشکلات بهداشتی و زیست محیطی مراکز غیرمجاز تفکیک پسماند و انبارهای ضایعاتی در آستانه فصل گرما، اظهار داشت: در این راستا مأموران این سازمان اقدام به جمع آوری و پاکسازی انبارهای ضایعات مزاحم از سطح شهر کرده‌اند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز با تاکید بر اینکه این طرح در تمام نقاط شهر تبریز اجرا می‌شود، گفت: در این طرح انبارهای غیرمجاز و مکان‌های جمع آوری ضایعات سطح شهر که موجب بروز سد معبر و نازیبایی مناظر شهری می‌شود، شناسایی شده و با آنها برخورد قاطع می‌شود.
اصغری، ادامه داد: در این انبارها مسائل بهداشتی رعایت نمی‌شود و موجب آلودگی هوا و ایجاد مشکلات زیست محیطی برای شهروندان می‌شود و برای جلوگیری از این مسائل با صاحبان این انبارهای به صورت قانونی برخورد می‌شود.
وی گفت: عوامل غیرمجاز جمع آوری ضایعات نیز آرامش ساکنان محلات را بر هم زده و حقوق شهروندان را پایمال می‌کنند بنابراین برای حفظ آرامش در مناطق مختلف شهری، پاک سازی و برخورد با این عوامل در اولویت برنامه‌های این سازمان قرار دارد.
اصغری، یادآوری کرد: در اجرای این طرح با زباله گردهای سطح شهر که مبادرت به جمع آوری ضایعات خشک به صورت غیرمجاز می‌کنند و آنها را در اختیار کارگاه‌ها و انبارهای غیرمجاز تفکیک پسماند قرار می‌دهند نیز به صورت جدی برخورد می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf