ایرنا/ علی حیدر جوینده صبح دوشنبه در مصاحبه ای بیان داشت: برای سومین بار در سال جاری کابل‌های تلفن این روستاها سرقت می‌شود و از سوی دهیاری‌ها، علیه سارق یا سارقان احتمالی شکایت شده است.
مدیر شرکت مخابرات آستارا نیز گفت: پس از دو سرقت قبلی به تهیه و جایگزینی کابل اقدام شد و باید نگهداری و حفاظت تجهیزات مخابراتی در روستاها جدی گرفته شود.
طهماسب خدابخش آمادگی شرکت مخابرات را برای همکاری با شورای اسلامی و دهیاری روستاهای یاد شده جهت راه اندازی تلفن بی سیم برای جلوگیری از سرقت کابل‌ها اعلام کرد.
لوندویل آستارا با ۱۴۸ کیلومتر مربع مساحت و ۲۲ هزار نفر جمعیت در امتداد محور مواصلاتی آستارا به تالش قرار دارد و از سال ۱۳۸۰ به عنوان بخش معرفی شده است.
بندر مرزی آستارا با ۳۸ هزار و ۶۰۰ مشترک تلفن ثابت و ۸۶ هزار و ۲۶۱ مشترک تلفن همراه از نظر دسترسی به تلفن ثابت، رتبه ششم و از نظر دسترسی به اپراتورهای تلفن همراه، رتبه پنجم را در استان گیلان دارد و با ۹۱ هزار نفر جمعیت در دو بخش و ۶۲ روستا در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0