ایرنا/مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای چهارمحال و بختیاری گفت: با برگزاری آزمون استخدامی ۳۵ نفر از افراد متقاضی در استان که بالاترین امتیاز در دو مرحله کتبی و عملی دریافت کنند بصورت پیمانی استخدام سازمان آتش نشانی می شوند.
یوسف اسلامی افزود: در ابتدا سهمیه استان ۳۰ نفر بود اما با پیگیری‌های انجام گرفته این سهمیه به ۳۵ نفر افزایش یافته است.
وی ادامه داد: افراد دارای شرایط می‌توانند از اواخر هفته با باز شدن سایتی که بزودی اعلام می‌شود، در رسته‌های راننده، نیروی عملیاتی و کارشناس ثبت نام و خود را برای آزمون کتبی آماده کنند.
اسلامی با بیان اینکه در آزمون کتبی ۴ برابر ظرفیت نیروی مورد نیاز پذیرش می‌شود، تصریح کرد: بر همین اساس ۱۴۵ شرکت کننده که بالاترین امتیاز را در مرحله کتبی کسب کرده باشند وارد مرحله عملی می‌شوند که در نهایت از این تعداد ۳۵ نفر که در مجموع دو مرحله بالاترین امتیاز را کسب کنند، استخدام می‌شوند.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای چهارمحال و بختیاری افزود: نتیجه قطعی آزمون استخدامی پایان شهریور ماه اعلام می‌شود.
اسلامی با بیان اینکه ۳۵ درصد سهمیه این آزمون استخدامی متعلق به خانواده شهدا و ایثارگران است، افزود: همچنین بنا بر اعلام نیاز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، تنها مردان می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.
وی خاطرنشان کرد: چگونگی و نحوه ثبت نام افراد واجد شرایط بزودی اعلام می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3