روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان/بـازرسان ویـژه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از ابتدای سـال جاری تاکنون با بازدیدهـای دوره‌ای و غیر مترقبه از جـایگاه‌های عـرضه فرآورده‌های نفتی، تعداد ۸۰ عدد کارت هوشمند سوخت کشف و ضبط کردند.
مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت: در راستای پیشگیری و مبارزه با عرضه خارج از شبکه و همچنین جلوگیری از سو استفاده از کارت سوخت وسائط نقلیه عمومی، این میزان کارت در جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه و جایگاه مرزی باشماق کشف و ضبط شد.
فریدون یاسمی به شرایط جغرافیایی و مرزی بودن منطقه و تفاوت قیمت سوخت در دو سوی مرز اشاره کرد و افزود: برنامه‌ریزی و اولویت منطقه، تحقق حقوق شهروندی و عرضه مطلوب و پایدار سوخت در جایگاه‌های استان است، که بازدیدهای انجام شده و تعامل و همکاری با سایر دستگاه‌های متولی از جمله تعزیرات حکومتی، اداره استاندارد، سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین نیروی انتظامی از جمله این اقدامات است.
یاسمی با اشاره به تشکیل پرونده جهت افراد متخلف و معرفی به کمیته تخلفات شرکت از اخذ تعهد محضری و ارسال پرونده آنان به تعزیرات حکومتی استان خبر داد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34