ایسنا/مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان از کشف و جریمه نقدی متخلفان و صدور حکم به ضبط ۴۱ رأس گوساله و ۹ نفر شتر به اتهام قاچاق خبر داد.
حیدر میرزایی در این باره اظهار کرد: در گشت مشترک تعزیرات حکومتی و دامپزشکی استان از محل کشتارگاه صنعتی شهرستان میرجاوه زاهدان بازدید به عمل آمد و در بررسی انجام شده تعداد ۴۱ رأس گوساله و ۹ نفر شتر فاقد پلاک و مشکوک به قاچاق کشف شد.
وی افزود: در همین راستا پرونده تشکیل و در شعبه هفتم بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان زاهدان مورد رسیدگی قرار گرفت و با استعلام به عمل آمده توسط شعبه رسیدگی کننده مشخص شد که دام‌هایی که به صورت رسمی وارد کشور می‌شود، در نقطه صفر مرزی خدمات بهداشتی دامپزشکی از جمله معاینات بالینی، سم پاشی، واکسیناسیون و پلاک کوبی انجام می‌شود اما در خصوص دام‌های مکشوفه موارد اشاره شده انجام نشده بود.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: شعبه رسیدگی کننده بنا بر محتویات و مستندات موجود در پرونده، تخلف را محرز اعلام و متهم ردیف اول پرونده را به پرداخت یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال و متهم ردیف دوم را به پرداخت ۱۸۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم و حکم به ضبط تمامی دام‌های مکشوفه در حق دولت صادر کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c