تسنیم/رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌گفت: دشمنان در سراسر جهان تهدید می‌کنند اما توان مقابله با ایران اسلامی را ندارند.
سردار غلام‌حسین غیب‌پرور در اجلاسیه شهدای شهرستان سنندج با اشاره به اینکه بزرگداست و پاسداشتی با این عظمت و با این ابعاد، کار یک نفر و دو نفر نیست، اظهار داشت: مسلماً چنین مراسم پرشکوهی با عنایت حق‌تعالی، توجه شهیدان خلق و این حرکت در سایه همت همگانی و باور درونی و قلبی مردم شکل گرفت و رخدادی با این عظمت را ایجاد کرد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه اقتدار، عزت، ابرو، حیثیت و هرچه داریم از شهیدان است، گفت: باید از این داشته‌ها صیانت شود چراکه پایداری این نظام مقدس به یمن وجود شهیدان ماست.
وی با ذکر اینکه شهیدان اسلام را بیمه کردند و انقلاب را مستمر ساختند، افزود: شهدا در عین حال معما هستند در این عالم و گره‌گشایی از این معماها در قیام قیامت می‌شود.
سردار غیب‌پرور با بیان اینکه ما شهیدان را نمی‌فهمیم، تصریح کرد: به‌عنوان مثال وقتی می‌شنویم یک دختر 17 ساله کردستانی شکنجه، آزار و اذیت می‌شود اما باز هم پای دین خدا می‌ایستند تا جایی که تمام رنج‌ها را تحمل می‌کنند، اما از آرمان‌هایشان دست نمی‌کشد، این جانفشانی قابل درک نیست.
وی با تأکید بر اینکه قدر اینها را خدا و بندگان خاص خدا می‌داند و از درک ما خارج است، ادامه داد: شهدا به دلیل آنکه آنچه که داشتند در پای دین خدا گذاستند رفیع مقام هستند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با ذکر اینکه انقلاب اسلامی آمد تا بشر امروز را از حقارت دربیاورد، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی پدیده جهانی است که به عامه مسلمین جهان عزت دوباره بخشید و هر آزادی‌خواه را در اکناف عالم روحیه مجدد داده و محی‌الدین و مجدالاسلام شد.
وی با اعلام اینکه بدون تردید عزت و آبرو بشر امروز چه مسلمان و غیر مسلمان، از انقلاب اسلامی است، گفت: انقلاب به همه تاریکی‌ها «نه» گفت و به همین خاطر دشمن صف در صف در مقابل امام و انقلاب ایستاد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اذعان به اینکه دشمن هر کاری که از دستش بر می‌آمد کرد، بیان کرد: ایران اسلامی گواه است بر شیطنت‌های دشمن و کردستان آدرسی مناسب برای ددمنشی و خباثت تمام عیار دشمن است.
وی عنوان کرد: دشمنان از ابتدای انقلاب تا به امروز همواره غائله، توطئه و دشمنی کرده اما چون ریشه انقلاب محکم بود، مردم شجره انقلاب را نگه داشتند و از آن جانانه صیانت و پاسداری کردند.
سردار غیب‌پرور با یادآوری این نکته که کردستان قهرمان 5400 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، گفت: نبایستی این تعداد را با جمعیت کنونی قیاس کرد، بلکه باید به نسبت جمعیت اوایل انقلاب مقایسه کرد تا بتوان عمق این فداکاری را درک کرد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34