باشگاه خبرنگاران/شهردار کرمان گفت: در آئین افتتاح پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوذر احتمالا وزیر کشور یا معاونش حضور خواهند داشت لذا روز دقیق افتتاح مشخص نیست.
مهران عالم‌زاده؛ شهردار کرمان زمان افتتاح پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوذر شهر کرمان را آخر هفته آینده اعلام کرد و گفت: در آئین افتتاح این پروژه احتمالا وزیر کشور یا معاون وی حضور دارند لذا روز دقیق افتتاح مشخص نیست.
وی با اشاره به جزییات ساخت تقاطع غیر هم‌سطح ابوذر شهر کرمان افزود: برای این پروژه ۸۴ شمع، ۱۴ ستون و ۲۲۰ سگمنت بکار رفته است.
وی حدود ۷ هزار و ۵۶۰ متر میزان آسفالت ریزی این پروژه دانست و بیان کرد: قرارداد این پروژه در تیرماه سال ۹۵ با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء منعقد و مقرر بود که ظرف ۲۴ ماه به‌ اتمام رسد، اما به دلایل متعددی این پروژه با تعویق مورد بهره برداری قرار گرفت.
شهردار کرمان از هزینه کرد حدود ۳۰ میلیارد تومان برای اجرای این پروژه خبر داد و عنوان کرد: طول کلی این تقاطع به انضمام عرشه حدود ۱.۵ کیلومتر است.
عالم‌زاده با اشاره به اینکه پروژه‌های تقاطع راه‌آهن و بلوار کشاورز به صورت همزمان در حال اجرا هستند، اظهار کرد: در همین راستا نیز ابتدا سگمنت‌های تقاطع راه‌آهن ساخته خواهد شد.
وی از میزان بدهی‌های شهرداری سخن به میان آورد و عنوان کرد: مطالبات ثبت شده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء از شهرداری که باید پرداخت شود، حدود ۷۰ میلیارد تومان است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00