ایسنا/ فرزاد غلامیان گفت: طی هفته گذشته 18 تن از کودکان از چهارراه های شهر یاسوج جمع آوری و تحویل مراز بهزیستی شد .
وی با بیان اینکه جمع آوری کودکان کار ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: متاسفانه مردم از روی ترحم، دلسوزانه با این کودکان برخورد می کنند و به آنها مبالغی پرداخت می کنند، که این امر باعث می‌شود که خانواده‌ها تشویق شوند تا کودکانشان از این طریق درآمدی کسب کنند .
رئیس اداره اجرائیات شهرداری یاسوج همچنین با اشاره جمع آوری متکدیان خارجی و کولی های دوره گرد، خاطرنشان کرد: این افراد نیز از سوی اداره اجرائیات شهرداری از سطح معابر جمع آوری و به مراکز زیربط منتقل می شوند .
غلامیان با اشاره به اقدامات شهرداری یاسوج در راستای سالم سازی محیط شهری تصریح کرد: وانت بارهای دوره گرد که سال ها خیابان های شهر را اشغال کرده بودند از سطح معابر شهر جمع آوری شدند .
وی ادامه داد: امسال نیز طرح جمع آوری سازه های غیر مجاز شهر یاسوج در دستور کار قرار دارد و بر اساس بر اساس قوانین و ضوابط، طرح جمع آوری ساخت و سازهای غیر مجاز در مناطق مختلف شهر یاسوج اجرایی می‌شود .
رئیس اداره اجرائیات شهرداری یاسوج با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی و ضرورت فرهنگ سازی در راستای عدم بکارگیری سازه‌های غیر قانونی در مناطق مختلف شهری، عنوان کرد: پیش از اجرای طرح، اخطار کتبی به متخلفین در راستای جمع آوری این سازه‌ها داده شده بود .
غلامیان بیان کرد: این طرح در تمام مناطق اجرایی خواهد شد و از زمان اجرای طرح، جمع آوری سازه‌ها و ساخت و سازهای غیر مجاز چندین نقطه عملیاتی شده است .
وی با تاکید بر برخورد قانونی با نصب تابلوها و داربست‌های غیر مجاز، اظهارکرد: بر اساس مواد قانونی، ادارات، صنوف، نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی بدون کسب مجوز از شهرداری حق برپایی و علم کردن داربست و تابلو را ندارند .
رئیس اداره اجرائیات شهرداری یاسوج اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه تابلوی غیرمجاز در معابر، میادین، پیاده‌روها و ورودی و خروجی شهر که تعرض به حقوق شهروندی محسوب می‌شود و برای شهر و مردم مزاحمت ایجاد می‌کند، علاوه بر جمع‌آوری و ضبط آن‌ها، مراتب جهت تشکیل پرونده قضائی به دادگستری ارجاع می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277