تسنیم/ علی محمدپور در گفت‌وگویی اظهار داشت: یک رأس الاغ در منطقه اشکورات از توابع شهرستان رودسر واقع در شرق استان گیلان مورد حمله پلنگ قرار گرفته است.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست رودسر ضمن تأیید حمله این پلنگ در شرق استان گیلان عنوان کرد: با توجه به حادثه‌ای‌ که در منطقه اشکور رودسر اتفاق افتاده است کارشناسان این اداره برای بررسی موضوع به منطقه اعزام شده‌اند.
محمدپور با بیان اینکه جزئیات این اتفاق باید کاملاً مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرد تصریح کرد: هم‌اینک تیمی متشکل از کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست رودسر در روستایی که این حادثه رخ داده است حضور دارند.
وی روستای لیماگوابر اشکور را محل حمله پلنگ اعلام کرد و در این مورد خاطرنشان کرد: در حال حاضر کارشناسان محیط‌زیست، بررسی‌های فنی و تخصصی خود را برای روشن شدن دقیق موضوع آغاز کرده‌اند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست رودسر ارائه هرگونه اطلاعات تکمیلی در مورد حمله پلنگ به یک رأس الاغ در اشکورات را در گرو تمام شدن نتایج تحقیقات دانست و افزود: گزارش نهایی بعد از پایان تحقیقات اطلاع‌رسانی می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0