فارس/رئیس شورای شهرستان شهرکرد از مشکلات شهرستان شهرکرد غیرعملیاتی و ناقص بودن سیل‌ بند شهرک منظریه، نیاز به ایمن‌سازی در شهرک منظریه و میرآباد عنوان کرد.
آرش محمدی از عدم وجود تجهیزات آتش‌نشانی مناسب در مرکز شهرستان شهرکرد اعلام نارضایتی نمود و گفت: با وجود ساختمان‌های 20 و 15 طبقه در شهر بلندترین نردبان آتشنشانی تنها ۵ طبقه را پوشش می‌دهد.
رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرکرد با اشاره به مشکل ساماندهی مسیر رودخانه‌های استان از جمله رودخانه دشت شهرکرد که از بن تا شهرکرد ادامه دارد، افزود: باید برای ساماندهی رودخانه‌ها و مسیر حرکت سیلاب‌ها در استان برنامه‌های کوتاه و بلند مدتی طرح‌ریزی شود به گونه‌ای که معیارهای طراحی ساماندهی رودخانه‌ها در بازه‌های بحرانی و آسیب‌پذیر در مقابل سیلاب‌های حاد و قابل وقوع باشد و موجب سهولت عبور روان آب ناشی از بارندگی‌ در رودخانه‌ها ‌شود.
وی از دیگر مشکلات شهرستان شهرکرد را غیرعملیاتی و ناقص بودن سیل‌بند شهرک منظریه، نیاز به ایمن‌سازی در شهرک منظریه و میرآباد عنوان کرد و افزود: با توجه به بارندگی‌های اخیر خواستار رسیدگی هر چه بیشتر مسؤولان هستیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3