آخرین خبر/ رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با تلاش کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی سارقان سیم و کابل برق با 105 فقره سرقت در کرج دستگیر شدند
سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر سرقت سیم و کابل های ورودی ترانس به تابلو اداره برق باتوجه به حساسیت، موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس اگاهی قرار گرفت.
وی گفت: کارگاهان با بازدید از صحنه های سرقت و تحقیقات گسترده و انجام اقدامات پلیسی در نهایت موفق به شناسایی 3 نفر از سارقان شدند و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه هر 3 نفر آن ها را در مخفیگاه خود دستگیر و به پلیس آگاه منتقل کردند.
سرهنگ نادر بیگی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد شیوه و شگرد متهمان قطع کابل های فشار قوی ورودی ترانس ها به تابلوها بوده و از این طریق سیم ها و کابل ها را به سرقت می بردند.
وی افزود: در بازجویی های پلیسی متهمان ابتدا منکر هرگونه سرقت بودند اما در مواجه با مدارک و مستندات کارآگاهان به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 105 فقره سرقت کابل وسیم برق اداره برق استان های البرز و آذربایجان شرقی اقرار کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز خاطرنشان کرد: با راهنمایی سارقان تاکنون 55 محل سرقت شناسایی شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af