نسیم/ سیاوش غلامی در گفت‌وگویی از پیدا شدن 2 جوان کوهنوردی که از دیروز در منطقه جنگلی چسلی ماسال مفقود شده بودند خبر داد و اظهار داشت: با تلاش تیم‌های عملیاتی و واکنش سریع جمعیت هلال احمر و با همکاری نیروهای محلی جست‌وجو برای یافتن این دو نفر به نتیجه رسید.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان ‌با تأکید بر اینکه هر دو جوان کوهنورد سالم بوده و دچار مصدومیت خاصی نشده‌اند عنوان کرد: هیئت‌های کوهنوردی و تیم‌های جمعیت هلال احمر از حوزه ماسال، صومعه‌سرا و فومن نیز در ‌این عملیات جست‌وجو مشارکت داشتند.
غلامی به همراهی مرکز امداد و نجات و‌ تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر برای یافتن مفقودان حادثه اشاره کرد و بیان کرد: به غیر از نیروها و تیم‌های عملیاتی یاد شده از عصر امروز سگ‌های جست‌وجو و نجات نیز برای یافتن 2 جوان کوهنورد صومعه‌سرایی وارد عمل شده بودند.
از ساعت 21 دیشب موضوع مفقود شدن 2 جوان صومعه‌سرایی در منطقه جنگلی چسلی ماسال به گروه‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر برای تفحص مناطق اطراف جهت یافتن نامبردگان اطلاع‌رسانی شده بود.
براساس گفته‌های فرماندار ماسال این 2 جوان 24 و 28 ساله صومعه‌سرایی برای گردش به منطقه جنگلی چسلی ماسال آمده بودند که از بعد از ظهر دیروز در محدوده یاد شده مفقود شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0