ایلنا/ فرامرز صالح‌پور در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان آبیک اظهار کرد: تا مرداد ماه امسال در ساختمان فعلی پزشکی قانونی که متعلق به آستان قدس است، مستقر هستیم و جا به جایی از این ساختمان به ساختمان دیگر به صورت اورژانسی ضرورت دارد.
وی با بیان اینکه بیشترین تلفات جاده‌ای استان قزوین در شهرستان آبیک رخ می‌دهد، افزود: ساختمان فعلی پزشکی قانونی نداشتن آسانسور است که بیشترین شکایات از استان قزوین در این زمینه است چرا که مجبور هستیم در دپیاده‌رو مراجعان تصادفی را معاینه کنیم.
سرپرست پزشکی قانونی شهرستان آبیک بر تجهیز ساختمان جدید و تهیه یک سِری وسایل برای پزشکی قانونی تاکید کرد و ادامه داد: این پزشکی قانونی به الکل‌سنج، دستگاه شنوایی‌سنجی دیجیتال و سالن تشریح نیازمند است.
صالح‌پور اضافه کرد: زمینی برای ساخت ساختمان پزشکی قانونی در نظر گرفته شده که تحویل آن منوط به تامین اعتبار برای ساخت و ساز است.
وی خاطرنشان کرد: اگر در ردیف بودجه، اعتباری برای ساخت ساختمان پزشکی قانونی در نظر گرفته نشود زمین تحویل داده نمی‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9