ایرنا/معاون امور عمرانی استاندار تهران گفت: در ایام تعطیلات اخیر پنج میلیون نفر در قالب ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار خودرو از محورهای مواصلاتی شرق استان به سمت شمال کشور تردد داشتند.
محمد تقی زاده عصر دوشنبه در بازدید از محورهای اصلی شهرستان دماوند از جمله محل احداث تقاطع غیر همسطح مهرآباد و محور هراز اظهار داشت: جاده های شمال شرق استان تهران از حساسیت بالایی برخوردارند و اقدامات انجام شده در آنها باید چندبرابر دیگر نقاط کشور باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه تمام راه های مواصلاتی استان مورد بازدید قرار خواهد گرفت عنوان کرد: مردم گاهی اوقات توانایی حاکمیت را به موضوعات مربوط به راه تفسیر می کنند و مورد قضاوت قرار می دهند.
به گفته وی طراحی تقاطع غیرهمسطح مهرآباد و محور هراز انجام شده است و پس از ابلاغ نقشه کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن شروع می شود.
معاون امور عمرانی استاندار تهران همچنین به تونل انحرافی جاده هزار متصل به منطقه مشا در دماوند اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز توسط شهرداری دماوند باید مورد اصلاح هندسی قرار گیرد که طراحی آن در دست اقدام است و مقرر شده اصلاح هندسی آن تا پایان سال انجام شود.
شهرستان دماوند در شمال شرق تهران قرار دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651