ایرنا/معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 15 فرماندار شهرستانهای مختلف این استان صد در صد تغییر کرده و احتمال تغییر یک فرماندار دیگر نیز وجود دارد.
علی زینی وند اظهار داشت: با این تغییرات صورت گرفته کار تغییرات در سالجاری به پایان می رسد چراکه سال مهمی را در پیش رو داشته و بحث انتخابات نیز بر اهمیت آن افزوده است.
وی ادامه داد: این تغییرات را نمی توان خانه تکانی دانست چراکه همه فرمانداران از بین همین افراد حاضر هستند.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: داشتن تائیدیه دستگاه های ذیصلاح در استعلام ها، شایسته سالاری، اعتقاد راسخ به اصول جمهوری اسلامی و برنامه های دولت از جمله معیارهای انتخاب فرمانداران است.
️وی افزود: اینکه ببینیم چند نفر از این مذهب و آن مذهب هستند و چه تعداد از یک قوم و قبیله خاص هستند اصلاً در گزینش ما قرار ندارد و از هیچ شخصی توصیه نپذیرفته ایم و می توانم با جدیت بگویم که با توصیه هیچکس هیچ فرمانداری را منصوب نکرده ایم و فرمانداران ما وامدار هیچ شخصی نیستند.
️زینی وند اظهار داشت: فرآیند انتخابات در سطح استان ها به گونه ایست که هیات اجرایی، هیات نظارت استانها، هیات بازرسی وزارت کشور، هیات نمایندگان کاندیداها، نمایندگان خبرگزاری ها و نمایندگان احزاب در ستادهای انتخاباتی حضور دارند و این ساختار چند وجهی که همه همدیگر را چک و بررسی می کنند به گونه ایست که غیرممکن است در آن تقلبی صورت گیرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c