ایکنا/مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان از برگزاری دوره‌های تخصصی غدیرشناسی در این استان خبر داد و گفت: این دوره‌ها با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی، تعمیق تفکر و اندیشه نجات‌بخش غدیر و گسترش آموزه‌های ولایت و امامت برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام علی جلالی روز گذشته، ۲۰ خردادماه در دیدار با ظریف‌ منش، مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر از برگزاری دوره‌های تخصصی غدیرشناسی در این استان خبر داد و گفت: این دوره‌ها با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی، تعمیق تفکر و اندیشه نجات‌بخش غدیر و گسترش آموزه‌های ولایت و امامت برگزار می‌شود.
وی افزود: دوره‌های تخصصی غدیرشناسی با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی و تعمیق تفکر و اندیشه نجات‌بخش غدیر و گسترش آموزه‌ های ولایت و امامت در سال جاری با همکاری بنیاد بین‌المللی غدیر و اداره‌کل تبلیغات اسلامی در استان کرمان اجرا می‌شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اهداف برگزاری این دوره‌ها بیان کرد: مسئله غدیر بسیار مهم است و پرداختن در این حوزه در شرایط کنونی کشور و جامعه لازم و ضروری است.
‌جلالی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در این زمینه تصریح کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب کار در موضوع غدیر باید پیوسته و دائم باشد و در این حوزه باید متخصص تربیت کرد.
وی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی غدیرشناسی در کرمان اظهار کرد: این کارگاه آموزشی با توجه به نیاز مبرم جامعه اسلامی به شناخت و معرفت کامل نسبت به ولایت و امامت و با هدف تربیت مربی و اعزام آنان به تمام نقاط استان انجام می‌شود.
یادآور می‌شود، دوره آموزشی غدیرشناسی با همکاری اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمان و بنیاد بین‌المللی غدیر در تابستان امسال برگزار می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00