تسنیم/ سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی گفت: با ایجاد بسترهای جدید مخابراتی به دنبال ارائه خدمات نوین و با کیفیت بالاتر به مشترکین هستیم و تمام توان و امکانات شرکت مخابرات در اختیار توسعه همه جانبه و توسعه بازار ICT استان قرار می‌دهیم.
حسن آذری نصرآباد صبح امروز در دیدار با استاندار خراسان جنوبی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت ارتباطات استان در زمینه بسترهای ارتباطی به بیان عملکرد و دستاوردها و برنامه‌های آتی مخابرات منطقه پرداخت.

بسترهای جدید مخابراتی در استان ایجاد می‌شود
سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی گفت: با ایجاد بسترهای جدید مخابراتی به دنبال ارائه خدمات نوین و با کیفیت بالاتر به مشترکین هستیم.
وی ضمن اعلام آمادگی هرگونه تعامل و همکاری با دستگاه‌های مختلف بیان کرد تمام توان و امکانات شرکت مخابرات در اختیار توسعه همه جانبه و توسعه بازار ICT استان قرار می‌دهیم.
آذری افزود: جلب رضایت مشتریان از اولویت‌های اصلی مخابرات منطقه است و تلاش مجموعه مخابرات براین است که در مسیر توسعه ارتباطات قدم بردارد و گره گشای کار مردم باشد.
شاخص‌های مخابراتی و ارتباطی در استان ارتقا یابد
استاندار خراسان جنوبی نیز در این دیدار گفت: یکی از اصلی‌ترین لوازم و پیش نیازهای توسعه پایدار در دنیای امروز بهبود و ارتقای شاخص‌های مخابراتی و ارتباطی است تا شاهد تحولات و فعالیت‌های چشمگیری در حوزه ارتباطات استان باشیم.
محمدصادق معتمدیان ضمن ارائه توصیه‌های لازم در زمینه بحث مدیریت به اهمیت مردمداری و پیگیری نیاز و درخواست‌های به حق مردم اشاره کرد و افزود: تکریم ارباب رجوع و میز خدمت باید از اصلی‌ترین اولویت‌های در استان به منظور خدمت رسانی بیشتر و رفع دغدغه مردم باشد که این امر همت و تلاش بیش از پیش مسئولین استان را می‌طلبد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7