تسنیم/در جلسه مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی، نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس مجمع انتخاب شد.
نظر افضلی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به دیدار نمایندگان ولایی مجلس با ریاست سازمان هلال احمر کشور اظهار داشت: در این دیدار از طولانی شدن روند ساخت و بهره‌برداری ساختمان مرکزی و مجتمع تجاری هلال احمر در بیرجند گلایه شد.
وی با بیان اینکه خوستار تسریع در بهره‌برداری این پروژه و توجه ویژه به پروژه‌های مجتمع تجاری هلال و ساختمان مرکزی هلال احمر هستیم گفت: همچنین تسریع در ساخت و بهره‌برداری از 3 پایگاه امداد و نجات چاهداشی، طبسین و مود را خواستار شدیم که پایگاه چاهداشی به صورت خیرساز در حال احداث است.
نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با پیگیری و پیشنهاد در بودجه سال 98 برای احداث و تجهیز دو پایگاه طبسین و مود مبلغ 700 میلیون تومان اختصاص یافت که در این راستا خواستار توجه ویژه ریاست سازمان هلال احمر کشور به ساخت و تجهیز این پایگاه‌ها و مساعدت اعتباری در روند آنها شدیم.
افضلی افزود: پایگاه‌های امداد نجات در نهبندان و سربیشه باید افزایش یابد و با توجه به پراکندگی و حادثه خیز بودن منطقه خواستار افزایش این پایگاه‌ها هستیم.
لازم به ذکر است در جلسه نمایندگان خراسان جنوبی نظر افضلی نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان در سال 98 انتخاب شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7