مهر/ مدیرعامل سازمان آتش نشانی بیرجند گفت: ۲۴۱ حریق و حادثه توسط نیروهای آتش نشانی شهرداری بیرجند در دو ماهه نخست سال جاری امداد رسانی شده است.
علی حسینی در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: آتش نشانان بیرجند طی دوماهه نخست سال جاری به ۲۴۱ ماموریت اعزام شده اند.
وی با بیان اینکه از این تعداد ۴۴ مورد خارج محدوده شهری بوده است، افزود: همچنین ۱۹۷ حادثه در محدوده شهری بیرجند رخ داده است.
حسینی از مهار ۶۹ مورد حریق طی این مدت در بیرجند خبر داد و گفت: از شهروندان خواستاریم با رعایت نکات ایمنی و توجه به توصیه های آتش نشانی، مانع بروز هرگونه حوادثی شوند.
مدیرعامل سازمان آتشنشانی بیرجند اظهار کرد: طی دوماهه سال جاری ۱۳۷ نفر توسط نیروهای امدادی این سازمان نجات یافته اند.
وی بیان کرد: خوشبختانه حوادث سال جاری فوتی نداشته اما ۲۶ نفر از همشهریان در این حوادث مصدوم شده اند.
حسینی اظهار کرد: ماموریت های مسکونی اعم از حریق، حبس در منزل و حبس در آسانسور بیشترین آمار اعزام ماموریت را به خود اختصاص داده است.
مدیرعامل سازمان آتشنشانی بیرجند با بیان اینکه طی شب گذشته یک دستگاه خودرو ۲۰۶ واقع در خیابان شهید قرنی طعمه حریق شد، گفت: ساعت ۲۱:۵۲ شب گذشته آتش نشانان ایستگاه یک به محل حادثه اعزام شدند.
وی با بیان اینکه خودرو در حرکت بوده که از قسمت موتور خودرو آتش گرفته بود، افزود: آتش نشانان پس از ایمنی محل با استفاده از امکانات موجود حریق را اطفاء و از خطرات احتمالی پیشگیری کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7