تسنیم/اخیرا شایعاتی در فضای مجازی و برخی از پایگاه‌های خبری مبنی بر جابه‌جایی استاندار خوزستان و پیشنهاد سمت دیگر در دولت منتشر شده که پیگیری‌های این رسانه بیانگر بی‌اساس بودن آن است.
در همین راستا سعید رضوانی اظهار داشت: اخبار و مطالبی که در فضای مجازی و برخی پایگاه‌های خبری درباره جابه‌جایی استاندار خوزستان مطرح می‌شود، مبنای درستی ندارند و کاملا بی‌پایه و اساس هستند.
وی با اشاره به این‌که جابه‌جایی استاندار خوزستان براساس حدس و گمان بیان می‌شود، بیان کرد: با توجه به شرایط ویژه استان و تأکیدات رهبرمعظم انقلاب مبنی بر رسیدگی به سیل‌زدگان به دلیل گرمای طاقت‌فرسا، انتشار اینگونه اخبار برهم زننده نظم جامعه است.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خوزستان با بیان این‌که هدف از انتشار اینگونه اخبار خدشه‌دار شدن روحیه کار و جهاد ایجاد شده در سطح استان است، افزود: مردم استان اخبار و مطالب را از مبانی رسمی خود یعنی خبرگزاری‌ها و منابع موثق دریافت کنند.
وی گفت: شریعتی استاندار خوزستان از زمان شروع به کار و پیشنهادهای ارائه شده، صحبت‌ ایشان براین بوده که علاقه‌مند هستند در استان خدمت کنند.
رضوانی عنوان کرد: در حال حاضر و مدت زمان فعالیت استاندار خوزستان سعی کرد که مشکلات و مسائل مربوط به سیل استان کاهش پیدا کند.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خوزستان گفت: فعلا تمرکز استاندار خوزستان بر روی مسائل استان، سیل و بازسازی است و این پیشنهادها از گذشته بوده و هست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335