فارس/مدیر پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان 60 تُن گوشت مرغ منجمد و 73 تُن گوشت گوساله منجمد در استان توزیع شد، گفت: در حال حاضر هیچ کمبودی در بازار برای عرضه گوشت قرمز و سفید وجود ندارد.
در چند ماه پایانی سال 97، قیمت گوشت قرمز و گوشت به‌طور سرسام‌ آوری در چهارمحال و بختیاری که یکی از مهم‌ترین قطب‌‌های تولید گوشت قرمز در کشور بود افزایش یافت؛ به‌همین منظور جهت کاهش قیمت گوشت سفید و قرمز و تأمین نیاز مصرف‌کنندگان عرضه گوشت منجمد تنظیم‌بازاری با قیمت مصوب جهت تنظیم بازار آغاز شد.
مسؤولان از دلایل افزایش قیمت گوشت قرمز در کشور و چهارمحال و بختیاری را قاچاق دام به کشورهای همسایه عنوان کردند و در همین راستا اقداماتی در راستای جلوگیری از خروج دام زنده از استان صورت گرفت.
گزارشات حاکی از آرامش و ثبات قیمت گوشت سفید و قرمز در چهارمحال و بختیاری است؛ مسؤولان خبر از رفع مشکل کمبود و گرانی بیش از اندازه گوشت سفید و قرمز را در بازار می‌دهند، در ادامه اظهارات مدیر پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری در خصوص وضعیت بازار گوشت را بخوانید.
سعید جعفریان با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان 60 تُن گوشت مرغ منجمد و 73 تُن گوشت گوساله منجمد در چهارمحال و بختیاری توزیع شد، گفت: در حال حاضر هیچ کمبودی در بازار برای عرضه گوشت قرمز و سفید وجود ندارد.
مدیر پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری افزود: در حال حاضر گوشت گوساله منجمد با قیمت 31 هزار و 500 تومان، مرغ منجمد با قیمت 10 هزار و 500 تومان و حداکثر قیمت گوشت مرغ گرم 11 هزار و 500 تومان برای عرضه در بازار تعیین شده است.
وی در پایان با بیان اینکه نگهداری بیش از 45 روز مرغ گوشتی در مرغداری‌ها امکانپذیر نیست، خاطرنشان کرد: جهت تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت گوشت سفید و قرمز اقداماتی در حال انجام است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3