ایرنا/ مازیار غلامی ظهر سه شنبه در گفت وگویی بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار در منطقه است که بر این اساس هوای گرم و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: همچنین طی عصر و شب با گذر جریانات کم و بیش ناپایدار، افزایش ابر، در بعضی نقاط رگبار و رعد و برق پراکنده دور از انتظار نیست ضمن آنکه طی فردا (چهارشنبه) با تقویت ناپایداری بویژه بعد از ظهر و شب، شرایط برای افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و احتمال تگرگ در مناطق مستعد مهیاست.
غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، عصر و شب در بعضی نقاط رگبار و رعد و برق پراکنده عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، رگبار و رعد و برق پیش بینی کرد.
وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۳۲ درجه مربوط به بندرانزلی و رودبار و کمینه دمای فردا را با ۱۳ درجه مربوط به دیلمان ذکر کرد.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را ۳۱ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را نیز ۲۲ درجه سلسیوس عنوان کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0