تسنیم/ مدیرکل امور عشایر استان کرمانشاه گفت: آبرسانی به عشایر استان کرمانشاه در مدت دو هفته آینده، به صورت رایگان انجام خواهد شد.
بهزاد محمدی با اشاره به اینکه خدمات رسانی به عشایر در سال 98 بهتر شده است اظهار داشت: با مصوبه هیئت دولت و دستور استاندار کرمانشاه در صورت فراهم شدن مقدمات اولیه آبرسانی به عشایر با اعتبار محل ارزش افزوده به صورت رایگان انجام خواهد شد.
مدیرکل امور عشایر استان کرمانشاه بیان کرد: گردشگری و گیاهان دارویی به عنوان طرح‎هایی نو به منظور حمایت از عشایر و پرداخت تسهیلات در این حوزه از برنامه‏‌های آینده اداره کل امور عشایر استان کرمانشاه است.
محمدی با اشاره به اینکه بیمه دام و همچنین بیمه سلامت برای عشایر حائز اهمیت است، بیان کرد: از عشایرنشینان کرمانشاهی برای اخذ بیمه جبران خسارت ناشی از بیماری‏های دامی و بلایای طبیعی دعوت شده است.
وی با بیان اینکه پانزده نقطه گردشگری عشایر در استان کرمانشاه مشخص شده است، عنوان کرد: با توجه به اینکه استان کرمانشاه در سال 2020 میزبان گردشگر روستایی است موضوع عشایر به‌طور حتم مورد توجه بیشتری قرار می‌گیرد.
مدیرکل امور عشایر استان کرمانشاه به اشتغال وام عشایری اشاره کرد و گفت: در سال گذشته 1700 نفر متقاضی وام اشتغالزایی عشایر بودند که به 400 نفر تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده است و مابقی در برنامه 98 قرار دارند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :