شبستان/یادواره ۵۷۴ شهید نظم و امنیت استان با حضور مقامات لشکری و کشوری در حسینیه ثارالله علیه السلام کرمان برگزار می شود.
یادواره شهدای نظم و امنیت، تا ساعتی دیگر، امشب (۲۱ خرداد) با حضور مقامات لشکری و کشوری در حسینیه ثارالله علیه السلام کرمان برگزار می شود و آن طور که سرهنگ فیروز شرفی، معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان گفته، این یادواره که اولین آئین گرامیداشت شهدا پس از سال 1388 است به سبب گستره تبلیغات و برنامه ریزی های انجام شده در ابعاد یک کنگره برنامه ریزی شده است.
ختم صلوات به روح مطهر شهدای پلیس در بیش از500 مسجد و مکان مذهبی سراسر استان از جمله اقدامات قبل از یادواره است و در حین یادواره نیز از خانواده شهید اخیر نظم و امنیت-محمدامین الله دادی- طی یک برنامه ویژه تجلیل می شود.
علاوه بر این، برنامه های هنری و تولیدات نمایشی در رابطه با شهدا به همت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان نیز انجام شده که یک کار ارزشمند در حوزه تبیین چیستی و چرائی شهادت شهدای مظلوم نیروی انتظامی است.
بر اساس این گزارش، رونمایی از تابلوی تمثال شهدای نیروی انتظامی، برگزاری اجلاسیه گرامیداشت ۵۷۴ شهید نظم و امنیت استان کرمان در دو بخش طی امشب و فردا، نشست خبری جانشین نیروی انتظامی کشور نیز پیش بینی شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00