ایرنا/ مدیرکل بهزیستی کرمانشاه بیان اینکه ۶۰۰ مرکز غیردولتی تحت نظارت بهزیستی استان هستند، گفت: این مراکز به جامعه هدف خدمات رسانی می‌کنند و بهزیستی از نظر نیروی انسانی و تخصیص بودجه‌های استانی و ملی با کمبود مواجه هستند.
فاطمه رضوان مدنی روز دوشنبه در نشست مشترک با مدیرعامل مجمع خیران سلامت استان که در راستای توجه به وضعیت سلامت و بهداشت جامعه هدف برگزار شد، افزود: جامعه هدف بهزیستی بسیار گسترده است و افراد از زمان قبل از تولد با انجام غربال گری‌ها تا بعد از تولد و دوران سالمندی از خدمات بهزیستی بهره مند می‌شوند.
وی ادامه داد: بهزیستی متولی اصلی رسیدگی به موضوع آسیب‌های اجتماعی است و تلاش ما و همکاران این است که بتوانیم با تدوین برنامه‌های مؤثر در این زمینه گام‌های بلند و موفقیت آمیزی برداریم.
رضوان مدنی اضافه کرد: با حضور در اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه اشتغال پایدار و تأمین مسکن برای مددجویان به عنوان اولویت کاری مورد توجه بوده و تمام تلاش ما این است که بتوانیم مددجویان را خودکفا کنیم که با استفاده از استعدادهای خود توانمند باشند.
این مسؤول یادآور شد، دست یاری ما به سمت خیرین و افراد باتجربه است که بتوانند برای رفع مشکلات مددجویان به کمک بهزیستی بیایند.
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه افزود: امسال به لطف خداوند و همکاری خیرین توانستیم در مراسم گلریزان به مناسبت ماه مبارک رمضان مبلغ یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان را برای رفع مشکل مسکن تعدادی از مددجویان جمع آوری کنیم که از تمامی خیرین و مسئولان استان برای برگزاری این مراسم تقدیر می‌کنیم.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه نیز گفت: این مجمع در نظر دارد تسهیلات درمانی به صورت وام قرض الحسنه و بدون کارمزد در اختیار تعدادی از مددجویان بهزیستی نیازمند درمان قرار دهد.
اردشیر شهبازیان اظهار داشت: مجمع خیرین سلامت سعی دارد با تمام توان و نیروهای خود بتواند در کنار بهزیستی باشد و برای رفع مشکلات مددجویان اقدام کند.
وی افزود: باید اقدام هایی صورت بگیرد که خیرین و مردم برای کمک به بهزیستی پیشگام باشند و کمک‌های خود را به سمت این نهاد حمایتی سوق دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :