ایرنا/رییس جمعیت هلال احمر تسوج گفت: چوپان ۱۸ ساله در اثر برخورد صاعقه در ارتفاعات کوه های روستای تیل این بخش جان خود را از دست داد.
علیرضا داغستانی اعلام کرد: شب گذشته ۲۰ خرداد پس از تماس مردمی با هلال احمر و در خواست امدادرسانی به جوان ۱۸ ساله اهل روستای تیل تسوج، بلافاصله تیم امدادی پایگاه امدادی شهید حسینی شهدای تیل تسوج به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: نجاتگران کوهستان این جمعیت به همراه اهالی روستای تیل بعد از پیمودن مسیر طولانی و صعب‌العبور پس از ۲ ساعت به محل حادثه رسیدند و با همکاری اهالی روستا پیکر بی‌جان چوپان جوان را که در همان لحظه صاعقه زدگی جان خود را از دست داده بود به پایین کوه انتقال دادند.
داغستانی اظهار کرد: این عملیات سخت ۴ ساعت طول کشید که با همکاری اهالی روستای تیل و اقوام جوان فوت شده پس از انتقال به پایین کوه و طی مراحل قانونی بامداد روز سه شنبه تحویل نیروی انتظامی منطقه شد.
وی از مردم، بخصوص گله داران خواست، در هنگام چرای گوسفندان در ارتفاعات و در هوای رعد و برق، به هیچ وجه از گوشی موبایل استفاده نکنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf