برنا/ مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: ۷۰۰ جایگاه هر مسابقه لیگ ملت‌های والیبال به بانوان اختصاص داده شده است.
عبدالله چمن‌گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به آمادگی کامل استان برای میزبانی هفته سوم مسابقات لیگ ملت‌های والیبال گفت: از ضیایی رییس پیشین فدراسیون والیبال در اعطای میزبانی به ارومیه تشکر می‌کنیم و این نوید را می‌دهیم مسابقات با کیفیت و با حضور بانوان محترم استان که از طریق سایت، بلیت تهیه کرده‌اند شاهد حضور آنان در سالن باشیم.
وی ادامه داد:  نهادها و سازمان‌های مختلفی چون شهرداری ارومیه، راهداری و حمل‌و‌نقل، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، صداوسیما و خبرنگاران رسانه‌های مختلف که در آماده سازی شهر برای مسابقات همکاری کردند تشکر می‌کنیم.
وی افزود: نزدیک به ۷۰۰ صندلی برای بانوان در نظر گرفته شده که ۴۵۰ صندلی با بلیت فروشی در اختیار بانوان قرار خواهد گرفت و بقیه به پیشکسوتان و خانواده ورزش خواهد رسید.
چمن‌گلی خاطر نشان کرد: ساعت ۱:۴۵ بامداد فردا تیمهای لهستان، روسیه و کانادا از طریق فرودگاه تبریز وارد کشورمان می‌شوند و بعد از استقبال بصورت زمینی به ارومیه خواهند آمد ضمن اینکه تیم ملی کشورمان نیز چهارشنبه با پروازی مستقیم از تهران به ارومیه خواهد آمد.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی اظهار کرد: به خاطر حاشیه‌هایی که بعد از صحبتهای ضدایرانی کوبیاک، بازیکن لهستان به وجود آمده با هماهنگی های انجام گرفته میان FIVB و فدراسیون لهستان متن بیانیه عذرخواهی این بازیکن در ورزشگاه غدیر اورمیه قرائت می‌شود.
وی افزود: من در وهله اول مسلمانم، بعد ایرانی و بعد کُرد. این مسابقات ملی کشورمان است و هیچ پرچمی غیر از پرچم کشورمان در دست تماشاگران نخواهد بود و شعارهایی هم که توسط لیدر تحت نظارت فدراسیون سرداده خواهد شد کاملا شعارهای ملی در حمایت از تیم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
وی ادامه داد: امسال علاوه بر لیگ ملتهای والیبال، اورمیه میزبان مسابقات فوتسال غرب آسیا، جام جهانی کشتی، بوکس نوجوانان آسیا، مسابقات جهانی کبدی، دوچرخه‌سواری تور آذربایجان و مسابقات کاراته اُپن جام صلح و دوستی خواهد بود ضمن اینکه ورزشگاه ۱۵ هزارنفری شهید باکری هفته دولت امسال افتتاح خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b