فارس/ ایوب رحیمی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار آوج که با حضور نماینده مردم بویین‌زهرا و آوج و جمعی از مسئولان استان و شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، بیان داشت: نخبگان هر جامعه‌ای پشتوانه مدیریت اجرایی هستند که باید از این ظرفیت در راستای عمران و آبادانی، رفاه و آسایش مردم استفاده کرد.
وی افزود: دولت تدبیر و امید از نظر اعتباری در مضیقه است اما با این حال کارهای بزرگی اتفاق افتاده و اقدامات و خدمات مناسبی هم ارائه شده است گرچه کافی نیست و تا دسترسی به نقطه مطلوب فاصله بسیار است که فرماندار جدید باید تلاش کند این خدمات توسعه پیدا کند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین با اشاره به وجود وحدت و انسجام در پیشبرد کارها اظهار داشت: همدلی و انسجام خوبی در استان بین ائمه جمعه، نمایندگان مجلس و مدیران ارشد استان و شهرستان‌ها وجود دارد که این همراهی و همدلی باید ادامه پیدا کند.
وی گفت: با همه مشکلاتی که در کشور وجود دارد و میزان فروش و درآمد نفت به شدت کاهش یافته اما در عین حال کارهای بزرگی در دولت تدبیر و امید در این مدت صورت گرفته است که باید توسط فرماندار جدید این خدمات پیگیری شود تا به نتیجه برسد.
معاون استاندار قزوین با اشاره به ویژگی‌های فرماندار جدید آوج خاطرنشان کرد: فرماندار آوج فردی جا افتاده و دارای تعامل بالا است که این مهم را در عمل ثابت خواهد کرد و با سابقه کار و فعالیت در محیط‌های بزرگ و پشتوانه مردمی که از ایشان وجود دارد این اتفاق خواهد افتاد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار با تاکید بر استفاده از توان و ظرفیت نیروهای بومی در ادارات شهرستانی، تصریح کرد: گرچه همه این سرزمین متعلق به همه است و هر کجا که کار کنیم فرقی نمی‌کند اما به منظور ارائه خدمات بهتر باید از افراد بومی که شناخت بیشتری از ظرفیت‌ها، مشکلات، سرمایه‌ها و شخصیت‌های منطقه دارند استفاده کرد و این رویکرد در دولت یازدهم وجود دارد و انتخاب فرماندار به عنوان یک فرد بومی نیز بر اساس همین رویکرد صورت گرفته است.
در این مراسم از زحمات و تلاش‌های سید عبدالله موسوی تقدیر و علی‌اکبر سلیمانی به عنوان فرماندار جدید آوج معارفه شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9