ایرنا/ مهدی عبدالرزاقی عصر سه شنبه در نشست علنی شورای شهر قزوین اظهار داشت: به خاطر ساخت برج حکم آباد هزاران تن تیر و ورق استفاده شده که هیچکدام برای مجموعه مدیریت با شهری به صرفه نیست.
وی به برج‌های پونک و الهیه نیز اشاره کرد و گفت: مدتی است که هیچ فعالیتی در برج حکم آباد مشاهده نمی‌شود و لازم است که این برج‌ها با این حجم از سازه‌های سنگین هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند.
عبدالرزاقی در ادامه سخنان خود به طرح هفت دره در پارک فدک اشاره کرد و گفت: از ابتدای مطرح کردن پروژه هفت دره برای من همواره سوال است که آب این دریاچه‌ها چگونه باید تأمین شود.
نایب رئیس شورای شهر قزوین همچنین گفت: هرساله قرار نیست که مانند سال جاری با پرآبی همراه باشیم و به طور قطع در سال‌های آتی تأمین آب برای این دریاچه‌ها سخت و ابهام برانگیز خواهد بود.
عبدالرزاقی یادآور شد: باغستان سنتی ما امروز ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار است و الویت ما باید تأمین آب این باغ‌ها باشد و اگر قرار است سهم آب باران، حق آب و انتقال آب به دریاچه‌هایی هفت دره صورت بگیرد باید به صورت شفاف اعلام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9