ایسنا/ مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به کمک هفت میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومانی مردم کرمانشاه برای اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان، گفت: همچنین کرمانشاهیان شش میلیارد تومان فطریه پرداخت کردند.
حسین خدرویسی گفت: مردم خیر استان کرمانشاه در ماه مبارک رمضان امسال بیش از هفت میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان به منظور اطعام نیازمندان به این نهاد کمک کردند.
خدرویسی با بیان اینکه این میزان کمک به منظور برپایی سفره های آسمانی افطار، توزیع غذای گرم و سبدهای مواد غذایی هزینه شده، اظهار کرد: این میزان کمک مردمی نسبت به ماه رمضان سال گذشته رشد ۶۰ درصدی داشته است.
وی ادامه داد: همچنین مردم خیر کرمانشاه در کنار اهدای این میزان کمک، در روز عید سعید فطر نیز شش میلیارد تومان زکات فطره، کفاره عمد و غیرعمد و سهم سادات پرداخت کردند.
خدرویسی بیان کرد: این میزان فطریه پرداختی نیز نسبت به سال گذشته که چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بود، از رشد ۲۸ درصدی برخوردار بوده است.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه یادآور شد: در کنار این میزان فطریه که به پایگاه ها و ستادهای این نهاد اهدا شده، برخی از حامیان ایتام و فرزندان نیازمند محسنین در استان کرمانشاه فطریه خود را به فرزندان معنوی تحت حمایت خود پرداخت کرده اند.
خدرویسی گفت: این پدران معنوی بیش از ۱۷۰ میلیون تومان زکات فطریه از طریق شناسه اختصاصی به حساب هر یک از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت واریز کرده اند.
خدرویسی با بیان اینکه آن دسته از افرادی که زکات فطریه خود را پرداخت نکرده اند همچنان می توانند فطریه خود را به دفاتر این نهاد در استان پرداخت کنند، تصریح کرد: شماره گیری کد #۱*۸۸۷۷* از طریق گوشی های همراه از دیگر راه های پرداخت فطریه است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :