باشگاه خبرنگاران/فرمانده انتظامی شهرستان خاش از دستگیری ۲ سارق طلا و جواهرات کودکان در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ ابراهیم کوچک زایی گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر سرقت طلا و جواهرات از کودکان، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان خاش قرار گرفت.
سرهنگ کوچک زایی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان با حضور در مناطق خلوت و فاقد روشنایی اقدام به شناسایی کودکان خردسال نموده و در یک اقدام فریب کارانه و در پوشش پرسیدن آدرس نسبت به انتقال کودکان به مناطق دورافتاده و متروکه اقدام و پس از سرقت طلا و جواهرات این کودکان اقدام به رها کردن آن‌ ها در حاشیه شهر می‌کردند.
وی ابراز کرد: مأموران انتظامی پس از انجام تحقیقات و استفاده از شگرد‌های پلیسی ۲ سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
این مقام انتظامی بیان کرد: سارقان که دو جوان ۲۲ ساله هستند در بازجویی‌های اولیه به ۳ فقره سرقت طلا وجواهرات به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال اعتراف کردند.
وی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.
سرهنگ کوچک زایی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان می‌توانند با رعایت نکات ایمنی که از طریق پلیس آموزش داده می‌شود از بروز چنین حوادثی پیشگیری کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c