مهر/ محمدمهدی طاهرخانی، مبینابخشی نژاد و پرنیاسلمانی در ترکیب تیم ملی تکواندو نونهالان راهی مسابقات قهرمانی جهانی ازبکستان می شوند و احمدرضا کاکاوند در ترکیب تیم ملی تکواندو در مسابقات قهرمانی آسیا اردن شرکت می کند.
سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا یکم و دوم مرداد ماه به میزبانی امان و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۱۶ تا ۱۹ مرداد در تاشکند برگزار می شود.
همراهی موذن لیبروی قزوینی در هفته سوم لیگ ملت های والیبال جهان
محمدرضا موذن لیبروی قزوینی، با نظر ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال، این تیم را برای انجام دیدارهای هفته سوم لیگ ملتهای جهان در ارومیه همراهی می کند.
هفته سوم لیگ ملتهای والیبال از ۲۴ تا ۲۶ خرداد ماه امسال به میزبانی ارومیه با حضور تیمهای ایران، کانادا، لهستان و روسیه در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار خواهد شد.
آغاز مسابقات مینی بسکتبال استان

این رقابتها با شرکت تیمهای قزوین الف، البرز، قزوین ب، فنس بافی پیریوسفیان، آقای گل تاکستان و آبیک برگزار میشود.
خانه بسکتبال قزوین میزبان این رقابتها است.
تیم تنیس روی میز بانوان ناشنوایان استان راهی رقابت های انتخابی تیم ملی شد
تیم منتخب استان با ترکیب فاطمه مهربانپور، معصومه رحمانی و نرگس امام قلی به عنوان ورزشکار و با هدایت مهنازحاجی کریمی عازم مسابقات قهرمانی کشوری و انتخابی تیم ملی شد.
این رقابتها از امروز تا ۲۴ خرداد به میزبانی کرمانشاه برگزارخواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9