فارس/ قدرت‌الله مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین در گفت‌وگویی بیان داشت: در پی باران شدید و رعدوبرقی که طی شب گذشته در استان قزوین روی داد، تعدادی شکستگی درخت اتفاق افتاد که منجر به آسیب دیدن ۳ دستگاه خودرو شد، هم‌چنین ۲ جادهٔ روستایی نیز در الموت‌شرقی دچار آسیب شدند.
وی افزود: از ۳ دستگاه خودروی آسیب‌دیده، ۲ دستگاه در حال پارک و یک دستگاه در حال عبور بودند که دچار آسیب شدند.
مهدیخانی ادامه داد: در منطقهٔ الموت‌شرقی نیز در برخی از محورها نظیر مسیر روستای زوارک و محور اندج سیل اتفاق افتاد که آسیبی به محورها و جاده‌های روستایی وارد شد که هم‌اکنون همکاران راهداری مشغول پاکسازی این جاده‌ها هستند.
وی خاطرنشان کرد: به‌دلیل ماهیت هوای بهار، احتمال این‌که ما در روزهای آینده نیز چنین هوایی را داشته باشیم بسیار زیاد است، اما در حال حاضر در این زمینه چیزی توسط دستگاه‌های زیربط پیش‌بینی نشده است.
وی تصریح کرد: معمولاً پیش از این‌که چنین اتفاقاتی روی دهد، سازمان مدیریت بحران اطلاع‌رسانی‌هایی را در این خصوص انجام می‌دهد.
مدیرکل مدیریت بحران در پایان اظهار کرد: برای حادثهٔ شب گذشته نیز ما هم برای دستگاه‌های مربوطه و هم در فضای مجازی اطلاع‌رسانی‌هایی را انجام داده بودیم که قطعاً این اطلاع‌رسانی‌ها در پیشگیری و کاهش خسارات وارده نقش به‌سزایی دارند.
شب گذشته رعدوبرق و طوفان نسبتاً شدیدی برخی از مناطق استان قزوین را درنوردید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9