فارس/ مهدی عبدالرزاقی امروز در گفت‌وگویی اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری با هدف تشویق شهروندان قزوینی به استفاده از حمل ونقل عمومی، طرح اینترنت رایگان وای‌فا را در اتوبوس‌های شهری قزوین اجرا کرد.
وی بیان کرد: اجرای این طرح کار ارزنده‌ای بود تا مردم از خودروهای شخصی خود کمتر استفاده کنند و بیشتر از امکانات حمل و نقل عمومی بهره ببرند.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین خاطرنشان کرد: با اجرای طرح یاد شده، انگیزه و علاقه مردم در بهره‌گیری از حمل و نقل عمومی افزایش پیدا می‌کند و همین امر موجب کاهش مشکلات ترافیکی به ویژه در مرکز و جنوب شهر قزوین می‌شود.
این عضو شورا اظهار کرد: از ابتدای سال جاری، وای فای اتوبوس‌های شهری به دلیل مشکلاتی از جمله فنی قطع شده و همین موجب نارضایتی شهروندان قزوینی شده است.
عبدالرزاقی اضافه کرد: این مشکل بزودی با همت مسؤولان مجموعه مدیریت شهری برطرف خواهد شد و شهروندان قزوینی از خدمات آن برخوردار می‌شوند.
وی بیان کرد: مسؤولان مجموعه مدیریت شهری در نظر دارند خدمات جدیدتری در راستای افزایش رفاه حال شهروندان و تشویق شهروندان قزوینی به استفاده از حمل و نقل عمومی ارائه دهند.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین ادامه داد: این خدمات بعد از اینکه مراحل تصویب و اجرایی شدن آن در مجموعه مدیریت شهری قطعی شد، به شهروندان قزوینی اطلاع‌رسانی می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9