ایرنا/رییس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: با هوشیاری کارآگاهان پلیس آگاهای استان، قاتل متواری از لارستان فارس در بندرعباس شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ عبدالمجید کرمی در جمع خبرنگاران افزود: در پی دریافت یک فقره نیابت قضایی صادره از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان لارستان، مبنی بر دستگیری قاتل متواری ۳۶ ساله به اتهام قتل عمدی همسر و مادر همسر خود، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی بیان داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی هرمزگان در اجرای دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی، محل کار این قاتل متواری را در جاده اسکله شهید رجایی بندرعباس شناسایی و با همکاری ماموران انتظامی لارستان به محل اعزام شدند.
رییس پلیس آگاهی هرمزگان اظهارداشت: پس از انجام تعقیب و مراقبت های لازم قاتل که به صورت مسلحانه همسر و مادر همسر خود را به قتل رسانده بود، شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
کرمی ادامه داد: قاتل در بازجویی صورت گرفته به قتل همسر و مادر همسر خود اعتراف کرد و معترف شد سلاح کمری خود را در منزل خواهرش در یکی از محلات حاشیه ای بندرعباس مخفی کرده است.
وی گفت: با هماهنگی مقام قضائی منزل یاد شده شناسایی و در بازرسی از آنجا یک قبضه اسلحه کمری به همراه ۲ قبضه خشاب و ۳ تیر جنگی کشف و ضبط شد.
وی خاطرنشان کرد: قاتل دستگیر شده و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121