شبستان/در درگیری دریابانان مرزبانی ناجا با قاچاقچیان احشام، سوخت و مواد مخدر که رخ داد، 2 نفر از دریابانان به نام‌ های استوار دوم سجاد افراسیابی و گروهبان ‌یکم حسن کریمی در حین مقابله با مخلان امنیت اقتصادی در شهرستان میناب به شهادت رسیدند.
پیمان جهانگیری فرماندار شهرستان اندیمشک در پیامی شهادت شهید سجاد افرایسابی از فرزندان اندیمشک را تبریک و تسلیت گفت. در متن پیام مهندس جهانگیری آمده است:
تاریخ ایران اسلامی پرفراز و نشیب ایران اسلامی مملو از ایثار، فداکاری، مقاومت و رشادت فرزندان این دیار است، آنانی که از جان خود مایه می گذارند تا امنیت و آرامش، عزت و سربلندی و اقتدار را برای ما به ارمغان آورند.
خبر شهادت یکی دیگر از فرزندان اندیمشک اگر چه تلخ و اندوهبار بود اما نشان دهنده شهادت طلبی و بزرگمردی مردم حماسه ساز این شهرستان است. آری به راستی که شهادت هنر مردان خداست.
اینجانب شهادت ستوان سوم شهید سجاد افراسیابی از دریابانان ناجا که در درگیری با قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند را به خانواده معزز ایشان و عموم شهروندان اندیمشکی تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
بی تردید این شهدای گرانقدر برای همیشه مایه افتخار همه ما هستند. راهشان پررهرو و یادشان همواره جاودان باد.
لازم به ذکر است، دریابانان میناب در راستای مقابله با قاچاق احشام، سوخت و مواد مخدر در دریای جنوب، طی چند روز گذشته موفق به کشف مقادیر قابل توجهی مواد مخدر، سوخت، احشام و قاچاق کالا از قاچاقچیان شدند و آنان را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام کردند.
سه شنبه با توجه به اخبار واصله مبنی بر حضور تعدادی قاچاقچی احشام در منطقه میناب، بلافاصله دریابانان جهت توقیف شناور به محل اعزام و به محض مشاهده قاچاقچیان فرمان ایست را صادر کردند که قاچاقچی به فرمان مأموران توجهی نکرده و با دریابانان درگیر شدند که در این درگیری 2 نفر از دریادلان پایگاه دریابانی میناب حین مقابله با مخلان امنیت اقتصادی در منطقه جنوب کشور، به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335