تسنیم/رئیس پلیس راهرو غرب استان تهران گفت: در ۲ ماه نخست سال جاری ۳۸ درصد کاهش تلفات در تصادفات فوتی و ۵ درصد کاهش در خسارت جرحی را شاهد بودیم.
حامد محمودی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به عملکرد پلیس راهور در ماه‌های ابتدایی سال جاری اظهار داشت: در 2 ماه نخست سال جاری در مجموع 38 درصد کاهش تلفات در تصادفات فوتی و 5 درصد کاهش در خسارت جرحی را شاهد بودیم.
وی همچنین با اشاره به کاهش 30 درصدی تخلفات حادثه‌ساز با فرهنگ‌سازی‌های صورت گرفته تصریح کرد: از 2 ماه گذشته تاکنون در شهرستان‌های غرب استان در حال تجهیز به دوربین ثبت تخلفات به طور الکترونیکی هستیم و همچنین برخورد جدی در جلوگیری از رانندگی افرادی که از روان‌گردان‌ها استفاده می‌کنند صورت می‌گیرد.
رئیس پلیس راهرو غرب استان تهران سپس با اشاره به فعالیت 59 آموزشگاه رانندگی در غرب استان تهران افزود: در جهت بهبود فرهنگ رانندگی اقدامات لازم انجام شده و در این رابطه 59 درصد افزایش را در ثبت و صدور گواهینامه‌های پایه‌های اول، دوم و سوم شاهد بوده‌ایم.
محمودی در ادامه با اشاره به برنامه‌های آغاز فصل تابستان بیان کرد: طرح اصلاح‌های هندسی از جمله اقدامات در این زمان است که موارد به شهرداری‌ها جهت اصلاح ارجاع شده است و موضوع دیگر بحث حوادث است که به جهت عدم توجه به جلو و رعایت سرعت مطمئنه بوده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به آغاز تعطیلات تابستانی تدابیر لازم برای سفر ایمن مسافران اندیشیده شده است و اکنون 9 هزار همیار پلیس در غرب استان تهران در حال همکاری با پلیس راهرو غرب استان تهران هستند که حجم بالایی از همراهی را برای ما دارند و اقدامات به خوبی پیگیری و انجام می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651