تسنیم/معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: یکی از مطالبات صاحبان صنایع در استان تهران ایجاد سایت مدیریت پسماندهای صنعتی است که باید هر چه سریع‌تر نسبت به آن اقدام شود.
محمد تقی‌زاده امروز در نخستین کارگروه پسماند صنعتی استان تهران با اشاره به فعالیت تعداد قابل توجه صنایع در استان اظهار داشت: از آنجا که صنایع زیادی در استان تهران مستقر هستند ضرورت مدیریت درست پسماند صنعتی اهمیت مضاعفی دارد.
وی افزود: فراوانی و تمرکز صنایع در استان تهران و همچنین چالش‌های زیست محیطی که مدیریت پسماند یکی از این چالش‌هاست توجه به ساماندهی مدیریت پسماند را در استان بیش از پیش ضروری می‌کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به لزوم استقرار سایت مدیریت پسماند بیان کرد: مدیریت پسماند فرایندی علمی از جمع‌آوری تا حمل را شامل می‌شود و هر گونه احداث سایت مدیریت پسماند صنعتی در استان تهران باید مبتنی بر علم روزآمد در این حوزه باشد.
تقی‌زاده همچنین گفت: یکی از مطالبات صاحبان صنایع در استان تهران ایجاد سایت مدیریت پسماندهای صنعتی است که با توجه به معضلات زیست محیطی استان باید در این مسیر حرکت کنیم.
وی در پایان با بیان اینکه باید در ظرف زمانی مشخص احداث سایت مدیریت پسماند صنعتی در استان تهران آغاز شود خاطرنشان کرد: در حوزه پسماند استان تهران نسبت به تکالیف قانونی و برنامه‌های بالادستی عقب هستیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651