پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 سارق به عنف تلفن همراه در یک عملیات ضربتی پلیس شهرستان اهواز خبر داد.
سردار "حیدر عباس زاده" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف تلفن همراه و منتشر شدن فیلم آن در فضای مجازی شهرستان اهواز، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران کلانتری 14 شهرستان اهواز با تشکیل تیم های محسوس و نامحسوس حین گشت زنی، 2 سارق به عنف را با یک دستگاه موتورسیکلت حین سرقت شناسایی و دستور ایست دادند.
سردار عباس زاده تصریح کرد: سارقان با تنگ شدن حلقه محاصره اقدام به تهدید شهروندان با سلاح سرد کردند که با عکس العمل سریع ماموران پلیس یک نفر از آنان با استفاده از قانون به کارگیری سلاح مصدوم و نفر دوم نیز دستگیر شد.
وی با بیان اینکه مصدوم به یکی از بیمارستان های شهرستان اهواز منتقل شده، بیان داشت: در بازرسی بدنی از سارقان دستگیر شده 2 دستگاه تلفن سرقتی و یک تیغه شمشیر کشف شد.
این مقام ارشد انتظامی استان در پایان با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیس تاکنون به 50 فقره سرقت به عنف تلفن همراه اعتراف کردند، اذعان داشت: در این رابطه یک نفر مالخر نیز شناسایی و دستگیری آن به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335