شبستان/معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش بینی می شود هوای استان رو به گرمی برود اما هوای استان در تابستان امسال خنک‌ تر از سال گذشته پیش بینی می شود.
«مهرداد قطره سامانی» گفت: طبق پیش بینی های انجام شده شهرکرد مرکز استان خنک ترین نقطه کشور اعلام شده است.
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری در ادامه افزود: آب و هوای استان طبق پیش بینی های صورت گرفته از فردا با افزایش دما روبرو خواهد بود.
وی به میزان گرمای هوا در تابستان اشاره و ابراز کرد: پیش بینی می شود تابستان امسال چهارمحال و بختیاری خنک‌تر از سال گذشته باشد.
قطره سامانی به میزان گرمای هوا در تابستان استان در مقایسه با سال گذشته اشاره کرد و گفت: پیش بینی می شود دمای هوا در تابستان امسال در شهرکرد مرکز استان به ۳۵ درجه برسد که نسبت به سال قبل ۲ درجه خنک تر گزارش شده است.
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری میزان بارش های بهاری در سطح استان را نسبت به سال قبل بی سابقه عنوان کرد و گفت: طبق پیش بینی های انجام شده در فصل تابستان بارش ها رگباری در استان رخ نمی دهد.
وی بابیان اینکه میزان بارش باران در استان بیش از ۸۰۰ میلیمتر بوده که نسبت به سال گذشته ۲۴۹ درصد با افزایش روبرو بوده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3