فارس/مسؤول بسیج سازندگی سپاه قمربنی‌ هاشم (ع) گفت: جهادگران برای ساخت و بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده در سیل نوروز 98 وارد میدان می‌شوند.
هوشنگ فولادی از فعالیت 670 گروه جهادی در چهارمحال و بختیاری خبر داد و اظهار داشت: تعداد اعضای این گروه‎های جهادی بنا به نوع فعالیتی که قرار است در مناطق محروم انجام دهند از بین 20 تا 100 نفر متغیر است.
مسؤول بسیج سازندگی سپاه قمربنی‌هاشم(ع) با بیان اینکه این گروه‎ها در قالب کشاورزی، دامپزشکی، پزشکی، بهداشت و درمان، هنری، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، عمرانی و ... فعالیت می‎کنند، بیان کرد: به دلیل سیل ابتدای سال جاری بیش از 334 واحد مسکونی از مددجویان بهزیستی، آسیب دیده یا با تخریب کامل همراه بودند؛ جهادگران برای ساخت و بازسازی این واحدهای مسکونی وارد میدان خواهند شد.
وی با اشاره به افتتاح 50 واحد مسکونی ساخته شده توسط جهادگران در مناطق محروم افزود: در حال حاضر ساخت 300 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد در حال اجرا است که 50 واحد تکمیل و افتتاح شده است و 50 واحد دیگر آماده افتتاح هستند.
فولادی اضافه کرد: 300 جهیزیه ویژه نوعروسان نیازمند در استان تهیه شده است که آماده تحویل به این افراد شناسایی شده هستند؛ به علاوه در سال گذشته بیش از 6 هزار لوازم التحریر در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری توزیع شده است.
مسؤول بسیج سازندگی سپاه قمربنی‌هاشم(ع) با بیان اینکه نیاز است دستگاه‌های دولتی بسیج سازندگی و جهادگران را همراهی کنند، عنوان کرد: ما آماده ایجاد تفاهم نامه همکاری بسیج سازندگی، آموزش و پرورش و بنیاد مسکن استان هستیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3