فارس/استاندار هرمزگان بر برخورد قاطع و بازدارنده با عاملان شهادت مرزبانان در میناب تاکید کرد.
فریدون همتی در مراسم تشییع پیکر مطهر دو شهید دریابانی در شهرستان میناب، شهادت این عزیزان را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، مردم شریف استان هرمزگان و شهرستان میناب و به ویژه خانواده این شهیدان بزرگوار تسلیت گفت و اظهار داشت: این شهدای گرانقدر در راه حفاظت از امنیت مردم جان خود را فدا کردند.
وی ادامه داد: نیروهای انتظامی، مرزبانی و دریابانی به صورت شبانه‌روزی برای صیانت و پاسداری از امنیت کشور در تلاش هستند و در این راه مقدس از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.
استاندار هرمزگان افزود: نیروهای پرتلاش و خدوم انتظامی، مرزبانی و دریابانی در راه مبارزه با افرادی که امنیت جامعه را به خطر می‌اندازند و در مقابل قانون می ایستند، با اقتدار و صلابت حضور دارند و در این راه شهدا و جانبازان بسیاری را تقدیم کرده‌ایم.
همتی تصریح کرد: دو شهید بزرگوار دریابانی در راه مقدس تامین امنیت و انجام وظیفه و مقابله با افراد شرور و قانون شکن، جان خود را تقدیم نمودند.
وی تاکید کرد: شورای تامین استان و مردم خواهان برخورد قاطع و بازدارنده با عاملان شهادت این دو شهید بزرگوار دریابانی هستند و انتظار داریم که دستگاه قضایی به سرعت این پرونده را مورد رسیدگی قرار داده و اجرای حکم مجرمان در محل صورت گیرد.
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: همه باید بدانند با شدیدترین شیوه با مخلان امنیت برخورد خواهد شد، چون مهمترین خواسته مردم تامین امنیت و برقراری نظم و انضباط در جامعه است.
همتی اظهار داشت: کسانی که وارد مرز بی قانونی و شرارت می شوند و در اقدامی ناشایست در برابر مامور قانون دست به اسلحه می برند، باید در انتظار برخورد قاطع و شدید باشند.
وی گفت: همه ما قدردان تلاش و رشادت ها و فداکاری شهدا و جانبازان و خانواده معظم آنان هستیم و این بزرگواران در راه پاسداری از انقلاب اسلامی و کشورمان، فداکاری و ایثار بسیاری انجام داده اند.
استاندار هرمزگان یادآور شد: این دو شهید بزرگوار دریابانی در شهرستان میناب در راه مبارزه با قانون‌شکنان به شهادت رسیدند و قانون‌گریزان باید بدانند که برخورد قاطع و محکم با آنان صورت خواهد گرفت تا از این پس کسی به خود اجازه ندهد که چنین رفتار ناشایستی در برابر ماموران قانون انجام دهد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121