باشگاه خبرنگاران/عامل انتشار تصاویر خصوصی خانم جوان و خانواده اش در فضای مجازی توسط پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان دستگیر شد.
سرهنگ علی سرحدی رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان گفت: با دریافت گزارشی توسط خانمی جوان مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی خود و خانواده اش در شبکه‌های اجتماعی و اقدام به توهین و افترا، موضوع بلافاصله در دستور کار تیمی از پلیس فتا قرار گرفت.
سرهنگ" سرحدی" افزود: کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و تخصصی، عامل انتشار عکس‌های خانوادگی در فضای مجازی را که نامزد خواهر شاکی بود، شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند.
سرحدی با بیان اینکه متهم در ابتدا منکر هرگونه ارتکاب جرم شد، اما در مواجهه با مستندات و ادله پلیس به بزه ارتکابی اعتراف کرد.
این مقام انتظامی به انگیزه انتقام جویی متهم اشاره و تصریح کرد: متهم پس از اینکه با نامزدش دچار اختلاف می‌شود برای انتقام جویی اقدام به سرقت عکس‌های خانوادگی از گوشی نامزدش کرده و صفحه‌ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایجاد و عکس‌ها را در آن منتشر می‌کند.
وی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.
رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در پایان به شهروندان توصیه کرد: زمانیکه در دوره نامزدی بسر می‌برید اطمینان کاذب نداشته باشید و از عکس‌ها و اطلاعات شخصی و خانوادگی خود محافظت کنید و همچنین به افرادی که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی شهروندان می‌کنند هشدار داد که با برخورد قاطعانه پلیس مواجه خواهند شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c