ایرنا/ اولین نشست فرماندار با رئیس هیأت اتومبیلرانی و موتور سواری استان گیلان برگزار و محمدجواد عامر در این نشست اظهار داشت: با توجه به تصمیم وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان, مسابقات اتومبیلرانی خانوادگی تورینگ و سافاری قهرمانی کشور در مناطق ییلاقی ماسال برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: با فراهم کردن مقدمات کار و در نظر گرفتن همه جوانب اعم از نحوه برگزاری, تعداد اتومبیلرانان و همراهان, نوع اقامت و اسکان در شهرستان و تعیین مسیر… امیدواریم لحظات خوبی را برای مردم رقم بزنیم.
وی افزود: این رشته ورزشی می‌تواند معرف جاذبه‌های گردشگری شهرستان باشد و هر کدام از این افراد که با خانواده خود به شهرستان می آیند, سفیری برای معرفی این شهرستان و مردم ورزش دوست و خونگرم کل کشور باشند.
عامر بیان داشت: برگزاری اینگونه مسابقات در شهرستان می‌تواند تأثیر خوبی بر اقتصاد و معیشت شهروندان داشته باشد.
رئیس هیأت اتومبیلرانی و موتور سواری استان گیلان نیز گفت: این سری از مسابقات دارای چهار راند بوده که یک راند آن در ییلاقات ماسال برگزار خواهد شد.
وی تعداد افراد شرکت کننده در مسابقات را حداکثر ۲۰۰ نفر عنوان کرد.
شهرستان ماسال با دو بخش مرکزی و شاندرمن، در ۴۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
مردادماه سال گذشته نیز اولین دوره مسابقات اتومبیلرانی ایران اسلالوم (مهارت رانندگی) در شهرستان لاهیجان برگزار شده بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0