تسنیم/ سردار روح‌الامین قاسمی پیش از ظهر امروز در نشستی با مسئولان انتظامی استان سمنان با تأکید بر اینکه امنیت اجتماعی خط قرمز نیروی انتظامی است اظهار داشت: با احدی در حوزه امنیت مردم تعارف نداریم.
وی با اشاره به تلاش مجموعه پلیس استان سمنان در برقراری نظم و امنیت و همچنین برخورد قاطع و مصمم با متخلفان و برهم زنندگان امنیت عمومی گفت: همراهی مردم با پلیس در تأمین امنیت اجتماعی بسیار اثرگذار است.
فرمانده انتظامی استان سمنان در ادامه به کشفیات صورت گرفته امسال در 2 حوزه مواد مخدر و سرقت در این استان اشاره کرد و گفت: 4 تن و 690 کیلوگرم انواع مخدر از ابتدای امسال کشف‌شده است.
قاسمی اضافه کرد: کشف این میزان مواد مخدر در استان سمنان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش 2 نیم برابری در این مقوله را نشان می‌دهد و به‌عبارتی‌دیگر افزایش 265 درصدی داشته است.
وی بیان داشت: کشف سرقت در استان سمنان نیز از ابتدای امسال تاکنون 54 درصد افزایش داشته است.
فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در کشف سرقت در قالب قرارگاه مشترک مبارزه با سرقت به‌طورجدی و مستمر انجام می‌شود گفت: انتظار ما از مردم این است که به هشدارهای پلیس توجه جدی داشته باشند.
سردار قاسمی غفلت شهروندان از نکات ایمنی را ازجمله مهم‌ترین عواملی دانست که راه را برای سو استفاده سودجویان، متخلفان و سارقان هموار کرده است و بسیاری از سرقت‌ها به همین دلیل رخ می‌دهد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c