ایرنا/ رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان بندرترکمن ظهر امروز چهارشنبه در گفتگویی اظهار داشت: این اقدام در راستای اجرای حکم مرجع قضائی انجام شد.
محمد رحیمی ادامه داد: بر اساس شکواییه یکی از شهروندان در مرجع قضائی مبنی بر مالیکت این فرد بر دانشگاه پیام نور، مشخص شد ۵۲۵ متر از زمین این فرد داخل محوطه دانشگاه پیام نور واقع شده و از سال‌ها قبل مقدمات ایجاد مصالحه بین دانشگاه و صاحب زمین در دستور کار قرار گرفت.
بگفته وی بر اساس نظریه کارشناسی قیمت زمین مذکور ۲ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال برآورد شده بود که با تلاش صورت گرفته این مبلغ در بازه زمانی قانونی تهیه و آماده پرداخت به شاکی شد.
رحیمی گفت: با وجود فراهم شدن وجه مورد تقاضای شاکی، وی خواستار کارشناسی مجدد و دریافت مبلغ معادل ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال شود که پرداخت آن از توان دانشگاه خارج بود.
محمد رحیمی گفت: با وجود تلاش فراوان و وساطت علمای اهل سنت، مالک زمین حاضر به دریافت رقم کارشناسی بدوی نشد بنحوی که در آخرین بار حتی رقم دریافت ۶ میلیارد ریال را پیشنهاد کرد.
به گفته وی این توافق در نهایت حاصل نشد و پیش از ظهر امروز این حکم با حضور وکیل صاحب زمین و نیروی انتظامی اجرا گردید.
بندرترکمن در غرب استان گلستان واقع شده است و ۸۰ هزار نفر جمعیت دارد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar