ایرنا/سه تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در شهرستان قصرقند معدوم شد.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بازرسان بهداشت محیط در بازدید از واحدهای صنفی تهیه و توزیع مواد غذایی بیش از سه تن انواع مواد فاسد، تاریخ مصرف گذشته و غیر مجاز را جمع آوری و معدوم کردند.
کاظم آریان اظهار داشت: این اقدامات در راستای بازدید و نظارت ویژه کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت قصرقند بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام شد.
وی حفظ ایمنی غذایی مردم و ارتقای بهداشت عمومی جامعه را از اهداف اجرای طرح کنترل و نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی عنوان کرد و از برخورد جدی، قاطع و قانونی با واحدهای صنفی متخلف خبر داد.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان بیان کرد: با توجه به اینکه مواد غذایی به طور مستقیم با سلامت افراد سروکار دارد شهروندان حتماً در خرید این اقلام به پروانه بهداشتی و ساخت، تاریخ تولید و انقضاء محصول و نیز در صورت وارداتی بودن کالا به برچسب اصالت و سلامت درج شده بر روی آن دقت کنند.
وی از شهروندان خواست؛ در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی مراتب را با سامانه بهداشت ۱۹۰ مطرح کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c