مهر/فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه ۶۰ درصد قاچاق موادمخدر در کشور از مسیر کرمان انجام می شود، گفت: ماموران انتظامی با قدرت با سوداگران مرگ مقابله می کنند.
سردار رضا بنی اسدی فر پیش از ظهر چهارشنبه در یادواره ۵۷۴ شهید نظم و امنیت استان کرمان در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته ماهان گفت: در نقطه صفر مرزی شهید توحیدی را داریم که با گروه‌های مسلح درگیر و باعث متلاشی شدن یک باند مخرب در محورهای مواصلاتی شد که در این عملیات نزدیک به ۲۰ نفر شهید داشتیم و این نقش تعیین کننده نیروی انتظامی در استان کرمان است.
وی گفت: استان کرمان به واسطه اینکه ۱۱ درصد خاک کشور را در اختیار دارد، بیش از ۶۰ درصد مواد مخدر کشور از منطقه کرمان می‌گذرد که نیروی انتظامی به رغم تمام محدودیت‌ها با عشق و علاقه در مبارزه با این عوامل تلاش دارد.
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: تشخیص مجرم از غیر مجرم کار ساده ای نیست، این نیروی انتظامی است که هوشمندانه رفتار می‌کند و این از مظلومیت‌های نیروی انتظامی و شهدای نیروی انتظامی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00