تسنیم/ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه با اشاره به توقف رشد نرخ بیکاری در این استان گفت: ۱۲۹ هزار نفر در استان کرمانشاه جویای کار هستند که برای کاهش نرخ بیکاری باید برای آنها شغل ایجاد کرد.
حسن عزیزی با بیان اینکه سند کاهش نرخ بیکاری در کرمانشاه تدوین می‏‌شود اظهار داشت: برش سند اشتغال شهرستان‌‏های استان کرمانشاه به شیوهای تنظیم می‌شود که در پایان سال شاهد کاهش 3درصدی نرخ بیکاری در کرمانشاه باشیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به امیدها برای تحقق هدف‌گذاری انجام شده در راستای کاهش نرخ بیکاری استان بیان کرد: استان کرمانشاه بیشترین نرخ بیکاری را در کشور دارد و تلاش‌‏های بسیاری همچون تدوین سند اشتغال در راستای کاهش این نرخ وجود دارد.
وی با اشاره به اقدامات در حال انجام برای کاهش نرخ بیکاری در کرمانشاه گفت: تشکیل جلسات کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری در شهرستان‌‏ها، جذب منابع اعتباری و تسهیلات برای اشتغال و تشکیل جلسات منظم کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از اقدامات این اقدامات است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه با بیان اینکه در سال گذشته تلاش شد که جلوی افزایش نرخ بیکاری در این استان گرفته شود افزود: در سال 1297 رشد بیکاری در کرمانشاه مهار شود و برنامه‌های امسال کاهش نرخ بیکاری کرمانشاه با وجود 129 هزار جویای کار است.
عزیزی یکی از اقدامات در راستای کاهش نرخ بیکاری را فعال‌سازی واحدهای تولیدی راکد بیان کرد و گفت: بنگاه‌های تولیدی راکد دوباره به چرخه تولید بازگشتند و براساس آمارهای رتبه استان کرمانشاه در بهبود فضای کسب و کار بهتر شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :